समाचार

रोट्याक्ट क्लव अफ लेखनाथ सातौं वर्षमा प्रवेश

रोट्याक्ट क्लव अफ लेखनाथ सातौं वर्षमा प्रवेश
लेखनाथ, २७ चैत्र ।  रोट्याक्ट क्लव अफ लेखनाथले आफ्नो स्थापना दिवस मनाएको छ । क्लव छैटौं वर्ष पार गरेर सतौ वर्षमा प्रवेश गरेको हो । स्थापना दिवसको अवसरमा क्लवले लेखनाथ चोकमा लेखनाथ पौडेलको शालिक स्थलमा केक काटी शुभकामना आदान प्रदान गरेको छ । कार्यक्रममा वोल्दै क्लवका सस्थापक अध्यक्ष सन्तोष गुरुङले क्लवले आज सम्म गर्दै आएको कामहरुको प्रशंशा गर्दै युवाहरुको क्षमता वृद्धीमा क्लले जोड दिनु पर्ने वताए । सोही कार्यक्रममा क्लवका पुर्व अध्यक्षहरु नवराज पौडेल, सन्दिप ढुंगाना लगाएतले सफलताको शुभकामना व्यक्त गर्नु गरेका थिए ।
रोट्याक्ट क्लव अफ लेखनाथका अध्यक्ष सन्दिप पौडेलको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव उत्तम श्रेष्ठले गरेका थिए ।

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: