स्वास्थ्यसमाजस्थानीय

शुक्रबार भेरोसेल दोस्रो मात्राको खोप दिइने

९ भदौ, पोखरा – पोखराका विभिन्न स्थानमा दोस्रो चरणको भेरोसेल खोप लगाइने भएको छ ।

पोखरा महानगरपालिका स्वास्थ्य माहाशाखाका अनुसार साउन २२ गते भन्दा अगाडि भेरोसेलको पहिलो मात्राको खोप लगाएका व्यक्तिहरुका लागी आउदो शुक्रबार पोखराका विभिन्न ८ स्थानमा दोस्रो चरणको खोप लगाइने भएको हो ।  विभिन्न ८ स्थानमा दोस्रो मात्राको भेरोसेल खोप लगाइने भएको हो।

पोखराको शहरी स्वास्थ केन्द्र बगर, अमरसिहं मावि, जनप्रकाश मावि भण्डारढिक, बाराही मावि मालेपाटन, जनप्रिय मावि सिमलचौर, नवप्रभात मावि, कन्या मावि, र श्रीराम मावि खोप केन्द रहेका छन् ।

उक्त केन्द्रहरुमा महाशाखाले उल्लेख गरेका यातायात कम्पनीका चालक सहचालक,  पर्यटन वाहन, ग्यास, पानी, डेरी र पेट्रोलियममा कार्यरत कर्मचारी, स्वास्थ्यकर्मी, बैंकका कर्मचारी, सरकारी कर्मचारी, पत्रकार संचारकर्मी र सुरक्षाकर्मीहरुलाई खोप दिइने छ।

खोप लगाउन जाने सबैले अनिवार्य खोप कार्ड लिएर जानुपर्नेछ।

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: