समाचारराजनिति

पोखरा २८ मा सामाजिक सुरक्षा भत्ता वडा कार्यालयवाटै वितरण गरिने

पोखरा, १२ जेठ । महानगरपालिका वडा नम्बर २८ को पहिलो बैठकले वडा कार्यलयबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण गर्ने निर्णय गरेको छ ।
बिहिबार नव निर्वाचित वडा अध्यक्ष श्रीकृष्ण लामिछाने सहित सदस्यले पदभार ग्रहण गर्दै वडाको पहिलो बैठकले माझठानामा सेवा केन्द्र बिस्तार गर्ने निर्णय पनि गरेको छ ।
एकिकृत सम्पती कर संकलनको लागी माझठानामा सेवा केन्द्र बिस्तार गर्ने निर्णय गरिएको  पदभार कार्यक्रममा नव निर्वाचित वडा अध्यक्ष लामिछानेले बताए ।
भौगोलिक हिसाबले पोखरा २८ ठुलो र यातायतको समेत उपलब्ध हुन गारो रहेको हुनाले कम्तिमा पनि हप्ताको दूई दिन सम्पती कर संकलनको लागी माझठानामा सेवा केन्द्र बिस्तार गर्ने निर्णय गरिएको बताउदै वडा भित्रका अत्ति अशक्त आफ्नो हेरचाह आफै गर्न नसक्ने व्यक्क्तिलाई आर्थिक वर्ष साउन बाट लागु हुने गरी आर्थिक सहयोग उपलब्ध गराउने निर्णय गएिको बताए । कार्यक्रममा वडा अध्यक्ष लामिछानेले वडावासी सबैलाई समान व्यवहार गर्ने बताउँदै वडावासीले प्रत्यक्ष अनुभुति हुने खालका कामहरु गर्नको लागी आफु तयार रहेको बताउदै यसमा सवैको साथ र सयोगको अपेक्षा राखेको बताए ।
पदभार कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस कास्कीका निर्वतमान सभापति कृष्ण केसी निर्वतमान वडा अध्यक्ष निर्मल दियाली नेकपा एमाले पोखरा २८ का अध्यक्ष रामकृष्ण तिवारी नेपाली काग्रेसका युवा नेता राजेश अधिकारी नेकपा एस पोखरा २८ का अध्यक्ष केशवदास त्रिपाठी लगाएतले सफल कार्यकालको कामना गर्दे नव निर्वाचत जनप्रतिनिधिहरुलाई साझा जनताको सेवक बन्न सुझाव दिंदै आफ्नो तर्फबाट सक्दो सहयोग गर्ने बताए ।
निर्वतमान वडा अध्यक्ष निर्मल दियालीले आफ्नो कार्यकाल सफल बनाउन महत्पुर्ण भुमिका खेल्ने पोखरा २८ बासी लगाएत कर्मचारीलाई धन्यवाद दिदै आफ्नो कार्यकालमा नियतबस कसैलाई पनि भेदभाव नगरुेको बताए ।
नव निर्वाचित वडा अध्यक्ष लगाएत सदस्यहरुको सफल कार्याकालको कमना गर्दै आफ्नो कार्यकालमा विकासका पूर्वाधारको जग बसालेको उक्त जगको आधारमा विकास निर्माणका कामहरु गर्न नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई आग्रम गरे । आफू जनप्रतिनिधि नभए पनि समग्र वडा नं.२८ को विकासमा तन मन दिएर आगामी दिनमा पनि सक्दो सयहोग गर्ने प्रतिबद्धता समेत व्यक्त गरे ।
पदभार कार्याक्रममा महिला वडा सदस्य डाल्डादेवि भुजेल दलित महिला सदस्य ईन्द्रकला विक, वडा सदस्यहरु कमल थापा, बिरेन्द्र भण्डारी र वडा सचिव अर्जुन प्रसाद सुवेदीको उपस्थिति रहेको थियो ।
वडा सचिव अर्जुन प्रसाद सुवेदीका अध्यक्षतामा भएको कार्याक्रममा स्वागत मन्तब्य ईन्जिनियर विमल आचार्यले गरेका थिए भने कार्यक्रम सन्चालन सहायक कर्मचारी माधव प्रसाद ढकालले गरेका थिए ।

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: