रोचक

किन भनियो अमेरिकामा रहेका नेपाली हरुलाई लोभीका लम्पट : भिडियो हेरौ !!

अमेरिकामा नेपालीहरु लोभी किन ? ? यस्तो रहेछ कारण !!
अमेरिका आएका नेपाली अन्य देशमा रहेका नेपाली भन्दा लोभी छन भन्दा दुःख लाग्न सक्छ । सवैभन्दा धेरै कमाउने र व्यवस्थित रुपमा वस्दै आएका नेपालीहरुले नेपाललाई माया कम गर्ने आरोप छ । नेपालीहरु अमेरिका डलर कमाउन जन्म थलो छोडेर आएका हुन्छन l अमेरिकामा पैसा बढी भएर नेपालमा जस्तै पैसा छर्दैनन l अमेरिकामा नेपालीलाई मुद्रा कहिले बेसी हुदैन र सदैब अपुग हुन्छ l

नेपालमा हुदा त्यहि पुरुष ,त्यहि महिला ,त्यहि युवा तथा कुनै पनि पेशाका मानिस दिलदार हुन्छन l दिनु भने पछि छाती ठुलो गरेर दिन्छन l मुट्ठी खोलेर दिन्छन l तर ठिक बिपरित ,अमेरिका आए पछि लोभीको भाँडो उभिन्डो हुन्छन l
Writer : Bijaya Thapa
Vocal : Mahesh Bohara
Music : Nilmani Bhandari

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button
%d bloggers like this: