समाचार

औद्योगिक क्षेत्रलाई सहयोग गर्ने प्रधानमन्त्री ओलीको आश्वासन

विराटनगर, जेष्ठ २८
मुलुकमै पहिलोपटक उद्योग स्थापना भई विस्तार भएको विराटनगरका उद्योगी–व्यवसायीले नयाँ सरकार बन्नासाथ सरकारका विभिन्न निकाय हुँदै अर्थमन्त्री र प्रधानमन्त्रीसम्मलाई आफ्ना माग राख्दै आएका छन् ।
औद्योगिक क्षेत्रको विकास, आयात निर्यातमा देखिने समस्या निराकरण, उद्योगहरूलाई सहुलियत, पूर्वाधार विकासजस्ता कुरामा ध्यानाकर्षण गराउँदै उनीहरूले औद्योगिक विकासका लागि ठोस नीति ल्याउन माग गर्ने गरेका छन् । यसैको निरन्तरतामा शनिबार उद्योगी–व्यवसायीले प्रधानमन्त्री केपी ओलीसमक्ष आफ्ना समस्या राख्दै प्रदेश र मुलुककै विकासका लागि महत्त्वपूर्ण हुने क्षेत्रहरूमा लगानी बढाउन आग्रह गरे ।
विश्वप्रसिद्ध हिमशृंखला भए पनि आवश्यक पूर्वाधार नहुँदा सोचेजस्तो फाइदा लिन नसकिएको भन्दै उनीहरूले यसमा लगानी गर्न प्रधानमन्त्रीको ध्यानाकर्षण गराए । प्रधानमन्त्री ओलीले अब राजनीतिक अस्थिरता अन्त्य भएको र आर्थिक विकासका लागि सरकार लागिपरेको उल्लेख गरे । औद्योगिक क्षेत्रको विकासका लागि सरकारले गर्नुपर्ने काम सहज रूपमा गर्ने आश्वासन पनि प्रधानमन्त्रीले दिए ।

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button
%d bloggers like this: